__flashReplacement__

Kam schovat taháky?

1. ledna 2011 v 17:16 | Crazy Girls |  ▲HOT-seznam▼
 1.Tabulový tahák
Pokud váš kantor zkouší tak, že vyvolá studenta, který píše teorii na tabuli, nezapomeňte si vytvořit malou pomůcku přímo na tabuli :) Napište tahák tužkou tak, jako kdybyste ho psali na lavici. Před hodinou zapněte zářivky a zkuste si u tabule pozici, při které se tahák leskne, abyste ho dobře viděli. Jen je škoda, že to dá takovou práci, takže jestli kantor vyvolává na přeskáčku, je docela otrava psát si tahák na tabuli pokaždé před hodinou - tohle se dá použít asi jen v případě, že se necháte sami vyvolat anebo zkoušení čekáte.

2. Tahák na propisce
Použijte propisku s co největším průměrem. Nalepte na ni tahák tak, aby z jednoho určitého pohledu nebyl vůbec vidět (takže šířka taháku bude asi polovina obvodu propisky). Když kolem vás půjde kantor, jednoduše s propiskou otáčejte tak, aby stál vždy přímo proti "čisté" straně propisky a tahák nebyl vidět.

3. Speciální místa
Jedna spolužačka z gymnázia si psala taháky na berle opřené o lavici. Čím netradičnější místo, tím menší pravděpodobnost nálezu. Co takhle sádra, na které máte tahák schovaný mezi podpisy spolužáků?

4. Co takhle tahák v MP3ce?
Toto je skvělý způsob, avšak s těžkou a dlouhou přípravou. Namluvte si na diktafon (nebo ještě lépe na MP3 přehrávač) to, co se nechcete učit. V hodině mějte sluchátko - špunt v jednom uchu, drát povede límcem pod oblečením k zařízení, které budete mít v kapse. Nejsnáz se sluchátko ukryje, pokud máte dlouhé vlasy (samozřejmě rozpuštěné :)) - a jestli krátké, opřete se o tvář levou rukou tak, abyste prsty nenápadně zakryli ucho - a třeba dělejte, že přemýšlíte. Naučte se těmi prsty v případě nebezpečí sluchátko vytáhnout a nechat propadnout límcem. A proboha nemějte nastavenou velkou hlasitost, naopak snažte se mít zvuk co nejslabší - divili byste se, jak krásně se váš přednes dokáže ozývat celou třídou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama